8 ماهه شدم

سلام به همه

از وقتی اومدیم ایران فرصت کافی نمیشد که از خودم و ایران بنویسم. اینجا روزهای خوب ولی بسیار شلوغ پلوغی دارم. همه دوست دارند با من همبازی بشن و بعضی وقت ها من را با اسباب بازی اشتباه می گیرن و یادشون میره که من از کارهایی که آنها انجام میدهند زیاد لذت نمی برم. اینجور وقت ها اعتراض میکنم تا دست از سرم بر دارند.

تازگیها دیگه میتونم خودم با دست غذا بخورم و با لیوان هم راحت آب میخورم. هنوزچهار دست و پا نمی تونم برم ولی می خزم. ٨ تا دندون دارم. باگرفتن مبل و صندلی میتونم خودم بتنهایی برای دقایقی سر پا بایستم. شب ها طولانی تر میخوابم. قصه ها و شعر هایی رو که مامان یا بابا بهم میگن رو می شناسم و منتظر قسمتهای هیجانی شون میشم. تا مامانم از من دور میشه اعتراض میکنم و اگر بر نگرده گریه میکنم. تمام غذا ها رو دوست دارم. ادای عطسه کردن بابام رو در می آرم و خودم بیشتر از همه می خندم. از مسواک کردن خوشم می آد. دوست دارم مسواک مردن آدم بزرگتر ها رو تماشا کنم و اجازه میدم مامانم با انگشت برای من هم مسواک بزنه.

بد جوری سرما خورده بودم که آن هم دلیل دیگری بر بروز نکردنم بود. عمو رضا شما حق دارید. سعی میکنم از این به بعد به موقع وبلاگم به روز کنم.

فرصت نکردیم عکس های خوب بگیریم. امیدوارم از ٩ ماهگیم بتونیم عکس های خوبی بگیریم تا به شما هم نشون بدم.

خاله مهسا جون ما اومدیم که بمونیم. ببخشین که دیر جواب دادم.

بای بای

/ 17 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی

کیاراد اگه می تونستی تو انتخابات شرکت کنی به کی رای می دادی

سارینا

سلام وبلاگ قشنگي داري دوست داشتي تبادل لينك كني فقط بگو با چه اسمي وبلاگتو لينك كنم دوست داشتي يه سر به وبلاگ ساريناي من هم بزن مرسي

رویا-مامان پارسا

قربون پهلوون کوچولو که اینقدر کار بلد شده و اینقدر بزرگ شده که 8 تا دندون داره... تازه!!!! می تونه ادای عطسه در بیاره... راستی نگفتید موش می شه یا نه؟؟؟ خیر مقدم برای اومدنت به ایران. عكسهاي خداحافظي هم خيلي قشنگه...آدم دلش ضعف مي ره براي اين تپل خوش پوش... كياراد لباس رسمي را كلي بچوليندش... بعدش از طرف من ببوسيدش... (دلم بچه 7 ماهه خواست[ناراحت])

آوا

سلام تبریک میگم وبلاگ خوبی دارین. به وبلاگ آوا هم سر بزنین .موفق باشید ممنون[گل]

صدیقه

خوش اومدین عریرم! چند وقت بود آدرس بلاگو گم کرده بودم!خدا رو شکر دوباره تونستم بهت سر برنم خوش تیپ!

مونا مامان گلسا

سلام آفرین دیگه بزرگ شدی اااااااااا.[بغل]. کیاراد جون پیش ما هم بیا[خجالت]. میبوسمت[ماچ][ماچ]