این روزها

سلام به همهبغل

 دیروز رفتیم چکاپ یک ماهگیم. همه چی داشت خوب پیش میرفت که باز اصرار خانوم پرستار برای خوردن شربت ویتامین کا کار داد دست همه!!! من که همش رو خورده بودم فقط چند قطره مونده بود که دیگه جا نداشتم بخورم ولی اونقدر اصرار کردند که مجبور شدم اونم بخورم و بعدش با اینکه خواستم جلوی خودم رو بگیرم ولی نشد و هر چی که تو دلم بود ( حتی اون همه شیر که از صبح خورده بودم ) فواره کرد رو لباسهای خودم و مامانم و زمین!!( حالا خوب شد قبلش پیش بند بسته بودم.) آخه من چه جوری بگم که بهم زور نگن!!!!!

خلاصه که وزنم شده 5 کیلو و دور سرم هم 4 سانت بیشتر شده. ( اینا رو نوشتم که بدونین اوضاع روبراهه و من دارم خوب رشد میکنم.)

و اما خیلی وقته که از هدیه هایی که گرفتم نگفتم. چند روز قبل از دنیا اومدنم هدیه خاله معصومه جون مهربونم که از ایران فرستاده بودند دستمون رسید. کلی لباس های قشنگ و یه هاپوی خوشگل که اسمش رو گذاشتیم شپل!! ( عکسش رو بعدا میذارم)

بعد از تولد هم دوستهای ژاپنی مامان و بابا برام لباس و حوله هدیه دادند که دستشون درد نکنه. اما دیروز 2 تا هدیه به قول بابام با حال گرفتم. دوست مامانم از اتریش برام یه سرهم سوپرمن فرستاده که خیییلی قشنگه ولی باید یه کم بیشتر بزرگ بشم بعد بپوشمش. دوست ژاپنی بابام هم یه کیمونوی با مزه بهم هدیه دادند که برای اونم باید یکی دو ماه صبر کنم.

مهمتر از همه اینکه دیروز بعد از بیمارستان رفتیم خرید و بابام بازم برام لباس خریدند. اونم حدس بزنید چی؟!! کت و شلوار خیییییییلی خوشگل که حتما عکسش رو میذارم. ولی 7-6 سال باید صبر کنم برای پوشیدنش!!!!!!!!!!!! ( میبینین چه بابای عجولی دارم؟!)

خبر ناخوشایند هم اینکه از امروز دل درد گرفتم. مامانم می گن که اکثر نی نی ها اینطوری میشن و بهم میگن من خیلی خوب و قوی هستم که همش گریه نمیکنم و فقط وقتی درد میاد به خودم میپیچم.ناراحت  لطفا دعا کنین زودتر تموم بشن این دل دردها.

عکس جدید با عکسهای یک ماهگیم یک جا میذارم خوووووب؟ماچ

 

/ 6 نظر / 15 بازدید
نندی

وای کیاراد جان مامان چه قدر زود یه ماهت شد برای مامانت هم همین قدر زود گذشت؟![گل]

مادر بزرگ

سلام بالام بالامیز چوخ گوزالدی[گل][ماچ][قلب]

مریم

غمتو نبینم قناری خاله. راستیا! چه قدر زود گذشت...انگار همین دیروز بود من میومدم اینجا تئ سر و کله خودم میزدم که کوشی؟ چرا دیر کردی؟ پس کی میای و از این حرفا...نگران کت شلوارتم نباش این 6-7 سال به سرعت برق و باد میگذره. برق و باد که فک کنم تا حالا فهمیده باشی چی هستن. نه خال جان؟[عینک][نیشخند][بغل][ماچ]

هاله مامان ارشیا

قربونت برم خاله انشالله زودی دل دردات خوب خوب میشه[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ] منتظر عکس میمونیم[قلب][قلب][قلب]

صدیقه

فکر کنم در طبقه بندیه "کوفتلر" قرار بگیری![ماچ] خیلی ناز و سر حالی کیاراد تو پست ثبلی هم که قرمزه ته اساسی!!![قلب]

خاله رباب

سلام دکتر کوچولوی خا له قربا نت بشم که نمی تو نم زودتر از این از حال گلم باخبر بشوم خیلی دلم می خواهد که بغلت کنم وصورت ماهت را بوس کنم شنیدم سرما خوردی حا لت چطور است انشا الله که خوب باشی راستی حا ل ما ما ن وبا با چطور است از طرف خاله به مامان بابا سلام برسان. خداحافظ